Корисна інформація

Дизайн кухні: німецькі інновації від ALNO

26.08.2017 Категорія: Матеріали

Головна візитка кожного дому - це його кухня. Вона відображає індивідуальність господаря та його відчуття стилю. Дизайн кухні далеко не обмежується вибором гарнітуру. Правильно розміщена робоча частина, максимальне використання площі, освітлення створюють атмосферу, де навіть недосвічена хазяйка зможе створити справжній кулінарний шедевр. Для будь-якої кухні дизайн відіграє головне значення, адже навіть елегантна класика чи вишуканий арт-деко втрачає оригінальність без продуманого підходу. Сьогодні дизайн кухні Львів готовий запропонувати з використанням інноваційних технологій, що приємно вразять навіть найвибагливіших клієнтів.

Німецьке рішення для української кухні.

Організована робоча зона, якісне освітлення і оригінальний, приємний інтер’єр - перші критерії правильного планування. Компанія ALNO уже більше 80 років створює кухні дизайн яких немає аналогів.

Для українського споживача німецький виробник пропонує оригінальні рішення, що ідеально підійдуть для активного жителя мегаполісу, спокійного передмістя чи професійного використання. Так, дизайн маленької кухні передбачає не тільки високу ергономічність, а й максимальне розпланування наявної площі. Дизайнерські рішення острівної кухні, матеріалу фасаду чи іноваційні розумні системи для контролю приготування їжі, відкривають нове бачення стандартного кухоного гарнітуру.

Дизайн кухні студії від компанії ALNO завжди відрізнявся особливим підходом майстрів. Тематичні моделі у формі яхти, підвісні гарнітури чи фасади незвичної легкості, стануть кращим помічником.

Чому ALNO правильний вибір саме для вас?

Дизайн маленької кухні у квартирі чи просторого приміщення у заміському будинку з нестандартним проектом стін - не викликає труднощів у німецьких майстрів. Завдяки готовності до експерементів та постійному вивченню нових тенденцій сучасний дизайн кухні від ALNO дає ряд переваг своєму господареві:

  • висока ергономічність: наявність системи збереження, починаючи від ложок і до найбільшого посуду, гарантує максимальне використання всього простору кухні;

  • висока витривалість та екологічність: усі матеріали в компанії проходять декілька ступенів перевірки та обробки;

  • зручність: наявність системи Servodrive гарантує безшумне відкривання та закривання дверцят на будь-яку ширину.

Сучасний дизайн кухні, якісні матеріали та створення проектів навіть під нестандартні примішення уже не один рік втримують ALNO на лідируючих позиціях у Європі, США та Близькому Сході. Моделі преміум-класу від німецької компанії, сучасної класики чи розумний дизайн кухні Львів відкриває для кожного цінителя комфорту. У нашій студії кухоного гарнітуру ALNO можно не лише оцінити міцність та якість майбутньої кухні, а й скласти індивідуальний проект та продумати цікавий дизайн.