Корисна інформація

Класичні кухні – сучасне рішення від німецького бренду.

26.08.2017 Категорія: Новини

Меблі для кухні Львів пропонує різного стилю. Вибір кухонного гарнітуру залежить тільки від особистих смаків, однак якщо комфорт та стиль - важливі вимоги, тоді класика поза конкуренцією. Стримана елегантність, організованість та лаконічність у декорі - головні переваги, що несуть із собою класичні кухні німецького стилю. Практичне розміщення всіх необхідних елементів у кожному дизайнерському рішенні створює робочий трикутник на невеликій території, тому навіть при приготуванні різних страв витрати енергії будуть мінімальні.

Класика у виконані ALNO на всі смаки.

Незважаючи на зовнішню стриманість та відсутність надмірного декору німецькі класичні кухні стануть головним елементом як невеликої квартири, так і просторого будинку. Навіть прискіпливий гість високо оцінить продуманий дизайн, гармонійне поєднання кольорів та ліній, оригінальну, а головне якісну фурнітуру і загальну ергономічність.

Серед класичних варіантів кухні з дерева вигідно відрізняються своєю елегантністю. Оригінальний візерунок, що створила сама природа, міцний каркас, натуральність матеріалів формують затишну атмосферу навіть у невеликому приміщенні. Кухні з дерева від ALNO виготовляються із масива різних порід:

  • дуба;

  • вишні;

  • середземноморського кедра;

  • бука;

  • горіха.

Кожний матеріал відрізняється своєю структурою, візерунком та можливими відтінками, тому підбирати класичну кухню із дерева варто з допомогою професіоналів.

Альтернативним варіантом масиву, що відрізняється широкими можливостями для додаткового декору, вважаються кухні з мдф. Цей матеріал вирізняється високою екологічністю, міцністю та вологостійкістю, а завдяки приємній ціні користується великою популярністю. Кухні з мдф при покритті плівкою ПВХ або ж натуральним шпоном повністю передають красу натурального дерева, а процес патинування надасть гарнітуру легкий вигляд старовини.

Меблі для кухні Львів пропонує із різних матеріалів. Натуральне дерево, штучні матеріали, що його прекрасно імітують, кераміка, скло, сталь - ALNO відрізняється не лише сміливими дизайнерськими рішеннями, а й здатністю будь-який матеріал перетворити у якісний продукт.