Корисна інформація

Кухні у Львові: німецька якість для кожного дому

26.08.2017 Категорія: Новини

Якісні та функціональні кухні Львів може запропонувати від різних компаній. Вони мають свої переваги та недоліки, однак кожна успішна людина цінує свій час та кошти, а отже вибирає тільки надійного виробника. Стримана і елегантна класика, hi-tech, лофт, модерн чи ретро, незалежно від вибраного стилю - кухні концерну ALNO AG це вибір справжніх поціновувачів якості та комфорту. Німецька майстерність, витримка та уважність до деталей прослідкуються у кухонних гарнітурах компанії, починаючи від міцності фурнітури і до продуманого дизайнерського рішення.

Світові бренди, що змінять уявлення про комфорт.

Компанія ALNO AG визнана кращим виробником кухонних меблів не лише у Німеччині, а й у 64 країнах світу. На сьогодні на території Європи концерн має більше восьми збутових дочірніх підприємств і на світовому ринку представлений чотирма брендами.

Лідируючі позиції у Європі по виробництву кухонної техніки та гарнітуру преміум-класу більше 50 років займає бренд ALNO. Кухонні меблі цієї марки відрізняються великим вибором у стилі і дизайні. 100 відтінків фасаду, 9 цінових груп та близько 30 програм оформлення можуть задовольнити побажання навіть вибагливого клієнта. Компанія пропонує сучасні кухні під індивідуальне планування чи готовий проект для заміського будинку, квартири, офісу, ресторану.

Сміливі та неординарні дизайнерські рішення  і, при цьому, повна функціональність - переваги бренду Wellmann від ALNO AG. Елітні кухні цієї марки витримані у стилі сучасної класики та стануть справжньою знахідкою для поціновувачів активного життя. Легкість і м’ягкість ліній у поєднанні із елегантністю підкреслить не лише смак господаря гарнітуру, а й стануть ненав’язливою ознакою його успішності.

Німецька якість із світовим визнанням.

Завдяки активному розвитку і продуманому менеджменту ALNO AG у 2012 року був присвоєний статус другого найбільшого виробника кухонних меблів у Німеччині та четверте місце серед 45 країн Європи. Німецькі кухні від цього концерну три роки поспіль визнанні одними із найкращих незалежною міжнародною організацією «Супербренди» і в березні 2015 року компанія отримала титул «Німецький супербренд 2014/2015 років». У послужному списку виробника це далеко не єдине досягнення. Меблі для кухні від ALNO AG успішно завойовують визнання та отримали більше 20 нагород серед яких:

  1. “Кухонна іновація” (2015 р.).

  2. Німецька премія у категоріі дизайну (2015 р.).

  3. «Найкращий продукт» (Приз Initiative LifeCare - 2015р.).

  4. "Супермарка" (2012/2013 роки).

  5. „Марка століття“ (2013 р.).

  6. "Улюблена марка, вибрана споживачами" (2011р.).

  7. "Найбільш сучасна кухня 2011".

Кухонні меблі компаніі ALNO AG давно визнанні у Європі, США та країнах Близького Сходу і активно купується як для індивідуального користування, так і професійного (ресторани, кафе). Асортимент концерну дає можливість обслуговувати споживачів різного сегменту і задовольнить навіть найвишуканіші смаки.