Планування

Планування індевідуальної кухні в 3D (ALNO Kitchen Planner)

ALNO Kitchen Planner дозволить вам спланувати кухню своєї мрії!

За допомогою цієї програми ви зможете створити свою власну кухню в 3D, використовуючи ряд кухонних меблів німецької компанії ALNO. Ви можете визначити розмір приміщення, розставити меблі та техніку в будь-яку точку доступного простору. Програма має велику бібліотеку елементів, щоб зображення максимально відповідало вашим бажанням. Крім того, ви можете вибрати будь-який колір і фактуру меблів, стін, підлоги. Після створення кухні, ви можете переглянути 3D-кімнату з різних кутів, зберегти і / або роздрукувати проект.

ALNO Kitchen Planner

Ергономіка

ожна людина унікальна. Для того, щоб Ви могли без зайвого навантаження і зручно працювати на Вашій кухні ALNO, вона повинна бути спланована точно по Ваших розмірах та у відповідності з Вашими особистими вимогами.

Важлива тема при плануванні - висота робочих поверхонь. Вона повинна бути узгоджена з Вашим зростом. Фірма ALNO забезпечує це завдяки наявності стандартних цоколів чотирьох розмірів за висотою і нижніх тумб різної висоти. До того ж, в межах одного ряду ергономічно доцільні перепади висот. Нижні тумби ALNO зплановані на концепції модулів 13-сантиметрової висоти, для більш низькою зони готування досить п'яти модулів по 13 см, а для зони готування і миття - шести. Ідеальна висота ніші становить 48 см.

Вам важлив короткі траєкторії переміщень? Тоді посудомийну машину краще всього розмістити поряд з посудною тумбою. Високо вбудовані електричні побутові прилади бережуть спину і роблять місця для зберігання більш зручними для доступу: в зоні нижніх шаф висуваються на всю глибину шухляди і полиці забезпечують легкий доступ навіть до самих відокремленим куточків шафи. Навісні тумби з відкидними дверцями, дверцятами з газовим ліфтом або дверцятами зі складним механізмом закривання навіть у відкритому положенні не заважають Вашій голові.

Запрошуємо Вас на сторінку сайту ALNO, де Ви зможете вибравши Ваш зріст зорієнтуватися щодо висоти робочої поверхні кухні