Про студію

Наша студія німецьких кухонь ALNO розробляє якісне рішення для кожного дому уже більше 10 років. Співпраця із лідером дизайнерських інновацій дає нам можливість забезпечити сучасним кухонним обладнанням кожну квартиру, дім, професійні студії і заклади харчування.

Починаючи із 1927 року концерн  ALNO AG впевнено завойовує прихильність у різних країнах світу, що відрізняються своїм менталітетом та фінансовими можливостями. Сьогодні компанія пропонує якісну кухню для кожного споживача і представлена чотирма брендами: ALNO, WELLMANN, IMPULS, PINO. Висока якість продукції у кожному з напрямків, відповідність заявленим гарантіям сприяють нашій активній співпраці саме з цим німецьким виробником.

Вибираючи німецькі кухні у нашій студії ALNO ви отримуєте:

  • передові дизайнерські пропозиції, що уже отримали визнання, але зберегли свою унікальність;

  • високу ергономічність на кухні будь-якого проектування;

  • безпечні та протестованні матеріали, що витримують хімічні, фізичні чи температурні впливи будь-якого рівня;

  • довготривалість експлуатації. Завдяки якісним матеріалам кожна кухня, навіть при активному використанні, прослужить своєму власнику не один десяток років, зберігши при цьому естетичний вигляд.

Будучи дилером німецького концерну ALNO AG у Львові наша студія також надає послуги по проектуванню та монтажу кухонь. Великий вибір готових варіантів у відео та фото каталогах можна співставити із реальними зразками завітавши до нас. Усі кухонні меблі від нашої студії ALNO мають сертифікат якості, а також індивідуальний номер, що прийнято надавати кожному проекту концерну ALNO AG. Спеціалісти студії допоможуть підібрати індивідуальний варіант кухні саме під ваші потреби, склавши фаховий проект. Оцінити майбутню кухню, внести корективи чи підібрати бажаний дизайн у нас можна маючи не лише графічний, а й візуальний зразок у форматі 3D. Представлені пропозиції від німецького лідера інновацій допоможуть визначитись із майбутнім виглядом вашої кухні. Професійні майстри готові проконсультувати відносно проектування та майбутнього монтажу. Саме у нашій студії ALNO ви знайдете німецьку якість, майстерність та точність у виконанні у встановлені терміни.

Двері студії німецьких кухонь у Львові відкриті для кожного клієнта. Вам потрібен індивідуальний проект під нестандартне приміщення, кімнату невеликої квартири чи просторого будинку? Завітайте до нас на 10 хв і виберіть варіант, що створить приємну атмосферу у вашому домі на довгі роки.