З ALNO BRIT класичний заміський будинок переноситься у сучасну епоху. Тендітний рамковий фасад із плавними лініями створеними педантичною ручною працею нагадує роботу митців минулого, в той час міцний текстурований лак привносить в цю кухню надійність сучасних

Кухня, що зависла у повітрі. ALNO EDITION FLY дає змогу по новому організувати простір кухні, це новий дизайн і архітектура, що забезпечує нові відчуття, нову якість буття.
Фасад ALNOART PRO (чорне скло) .

Унікальна матова поверхня скла, відчуття оксамиту на дотик, надзвичайна міцність поверхні до механічних ушкоджень. ALNOSTAR SATINA номінована такими престижними міжнародними нагородами, як Red Dot Design Award 2010, the iF Product Design Award 2010 та KitchenInnovation of the Year in 2011 і в 2011 році стає продуктом року у Німеччині. ALNOSTAR SATINA у студії кухонь ALNO у Львові виконана у строгому мінімалізмі з керамічною стільницею, яка здатна витримати будь-які температури та механічні ушкодження. Варильна поверхня Gaggenau CG 290 211, духова шафа Gaggenau BOP 220 101, пароварка Gaggenau BSP 220 100.
P.S. Зараз цей взірець можна придбати за дуже привабливою ціною !!!!

Виконання від ALNO в кераміці. Стиль та престиж.
Надзвичайно тверда, витривала поверхня, яка приваблює своїм теплом та вишуканістю. Це однозначно кухня нової генерації.