Замовлення кухні

Як купити якісну кухню: рекомендації для уникнення помилок.

Ремонт у будь-якому приміщенні – справа відповідальна, однак саме проектування кухні вимагає виваженого та продуманого підходу. Планування робочої площі, розміщення кухонних меблів, техніки та розеток зазвичай падає на плечі тендітної господині, адже саме вона буде цим користуватися.

Проектування кухні – справа відповідальна оскільки вимагає дотримання технічних вимог у підведенні води, стоків, електроживлення для побутової техніки. Саме тому, планувати та здійснювати ремонт необхідно по уже створеному проекту.

Фото сучасної кухні, відео та текстові рекомендації дизайнерів відносно облаштування рідко здатні задовольнити індивідуальні вимоги. Нестандартне розміщення побутової техніки, що часто нав’язують непрофесійні дизайнери, абсолютно не підходять для конкретного приміщення, а в деяких випадках не відповідають техніці безпеки.

Прискіпливість у пошуку ідеального варіанту саме для себе - це звичне явище, якщо комфорт має першочергове значення. Розробити проект кухні під індивідуальні потреби та перевірити його відповідність допоможуть поради від студії німецьких кухонь ALNO:

  1. Вибирати варіанти кухні варто на основі проектів, що створенні професіоналами. Саме у таких прикладах є виважений підхід, а отже все розміщено ергономічно та з максимальною функціональністю. Так, у нашій студії можна побачити як меблі для кухні ALNO та WELLMANN поєднуються із вбудованою технікою від різних світових виробників, наприклад Siemens, Whirlpool, Miele, Bosch, Blanco. Наша студія німецьких кухонь у Львові також допоможе у створенні індивідуального проекту, підборі техніки. Крім того, після огляду експозиції ALNO, визначитись із дизайном стане набагато простіше.
  2. Заміри варто довірити професіоналам. Відповідальність за точність проекту несе саме та особа, яка вимірювала зону для майбутньої кухні. Чи варто нагадувати, що навіть помилка в 1 см може призвести до додаткових витрат у вигляді корекції гарнітуру. Отримати допомогу спеціаліста, який професійно зніме усі заміри можна у студії ALNO.
  3. При проведенні ремонту необхідно керуватися уже готовим планом майбутньої кухні. Чітке слідування створеному проекту допоможе уникнути неточностей при монтажі гарнітуру та техніки. Плануючи кухню у студії ALNO, ви отримуєте проект із німецькою точністю, де навіть найменші деталі чітко відображенні.
  4. Дизайн майбутньої кухні варто довірити професіоналам. Правильне планування, розміщення меблів, створення приємної композиції та необхідного інтер’єру під силу тільки спеціалістам із відповідним досвідом. ALNO та WELLMANN уже більше 50 років демонструють продуманий і водночас нестандартний підхід у дизайні, тому можуть запропонувати цікавий варіант для кожного клієнта.
  5. Оцінка проекту у багатоформатному режимі. Завдяки сучасним технологіям спроектувати кухню можна за короткий час з допомогою цифрових технологій. Спеціалісти нашої студії німецьких меблів безкоштовно продумають планування кухоного гарнітуру і можуть представити його у 3D графіці для попереднього узгодження.

 

Дотримуючись простих рекомендації, проектування кухні із складного завдання стане приємною пригодою. Відчути себе дизайнером і, при цьому, оцінити свій проект сьогодні можливо також з допомогою планувальника ALNO. Це безкоштовна програма, що доступна в розділі ергономіки ALNO і втілює усі напрацювання компанії у стильових рішеннях та пропонує широкий вибір елементів для меблів, які будуть максимально доцільні до кожного стилю.